Terug naar overzicht
  • Editor's notes

    Flared jurk van zachte jersey. De top is ontworpen als een overhemd, het heeft een geaccentueerde taille en het onderste gedeelte is heeft plissé-details. Het heeft een opstaande kraag die wordt vastgemaakt met knopen. De jurk heeft lange mouwen en een dunne ceintuur.

  • Samenstelling

    100% Polyester

    7803L089T7-33

Plissé jurk met ceintuur

Elena Miro

Kleur

ZWART

Maat

Maat
  • 42-44Uitverkocht
  • 46-48Uitverkocht
  • 50-52Uitverkocht
  • 54-56Uitverkocht
Voeg toe
Maattabel

Wat is mijn maat ?

Productafmetingen

Laat ons u helpen met de afmetingen die we van het merk hebben ontvangen.

Het kan nuttig zijn om deze productafmetingen te vergelijken met een soortgelijk kledingstuk dat u al bezit. Om dit te doen, plaatst u het kledingstuk op een plat oppervlak en neemt u alle maten vanaf de buitenkant.

cminch
cmin
Internationale maatMLXLXXL
Elena Mirò Maat3941434547495153
EU Maat4244464850525456
French size4446485052545658
Borstkas100-103104-107108-111112-116117-121122-126127-130131-135
Taille83-8687-9091-9495-99100-104105-110111-113114-117
Heupen108-111112-115116-119120-124125-129130-134135-137138-142
  • Snelle levering

    Levering binnen 1-3 werkdagen, vanaf € 150 gratis

  • Gratis retourneren

    Gratis en eenvoudig retourneren binnen 30 dagen

  • Klantenservice

    Meertalig team beschikbaar voor hulp en ondersteuning bij jouw stijl

  • Veilige betaling

    SSL-encryptie voor veilige transacties en beveiliging van persoonsgegevens